Gyvybės draudimo rūšys

Gyvybės draudimo rūšys

Gyvybės draudimas dažniausiai yra kompleksiškas sprendimas, nes žmogus turi galimybę ne tik apdrausti gyvybę, bet ir kaupti lėšas savo arba savo vaikų labui. Todėl labai svarbu pasirinkti tokius draudimo variantus, kurie geriausiai atitinka jūsų ir jūsų šeimos poreikius, tikslus bei finansines galimybes.

Konsultuokitės

Su draudimo ekspertu kalbėkitės tol, kol gerai perprasite visas jums tinkamas draudimo galimybes ir suvoksite jų privalumus bei trūkumus. Gyvybės draudimas – ilgalaikis sprendimas, todėl patartina gerai išsiaiškinti visus niuansus.

Gyvybės draudimo

gyvybės draudimo

Nedelskite

Gyvybės draudimo rinkoje galioja geležinė taisyklė: kuo vėliau pasirašysite sutartį, tuo didesnes įmokas teks mokėti. Kita vertus, kuo vėliau bus sudaryta sutartis, tuo mažesnes sumas pajėgsite sukaupti drastiškai neapkarpydami šeimos biudžeto.

Naudinga pasidomėti – draudimo partneriai.

Nerizikuokite

Jūsų šeimos gerovė yra vertybė, kurios negalite nepaisyti. Todėl rinkitės tokius draudimo variantus, kurie garantuos finansinį stabilumą jums ir jūsų šeimai. Galioja viena svarbi taisyklė: kuo žmogus vyresnis, tuo saugesnius finansinius instrumentus jis privalo rinktis.