Partneriai

Partneriai draudimo srityje:

Automobilio draudimas internetu
Automobilio draudimas

Partneriai

Džiaugiamės galėdami pristatyti savo draugus, partnerius ir net pagalbininkus, kurie padeda mūsų klientams susiorientuoti draudiminių klausimų sprendimo labirintuose. Mūsų išvardinti partneriai atlieka labai svarbų vaidmenį konsultuojantir padedant apsispręsti įvairiais klausimais: transporto priemonių, kasko, turto, sveikatos, gyvybės, kelionių, nelaimingų atsitikimų draudimo. Kadangi kiekviena draudimo rūšis bei sritis yra labai plati ir apima daugybė smulkių draudimo porūšių, kiekvienam norinčiam apsidrausti labai svarbu gauti pilną draudiminę informaciją, kad galėtų lengviau apsispręsti.

Naudinga žinoti, kad draudžiantis ir paslaugą užsisakant internetu galima sutaupyti apie 20-40 procentų nuo draudžiamos sumos. Žinoma, jei draudimo paslauga yra užsakoma maksimaliam draudimo laikotarpiui, šiuo atveju jis yra 12 mėnesių. Pasirinkus mažesnį draudimo paslaugų laikotarpį, 6 mėnesius ar mažiau, galimybė sutaupyti proporcingai mažėja. Todėl naudinga atkreipti dėmesį ir į pasirenkamą laikotarpį.

Automobilio draudimas gali būti vienas iš brangesnių mokesčių, kuriuos turime mokėti. Dažnai, žmonės permoka už paslaugas, kurių jie net nenaudoja. Vėliau, kyla klausimas – “Kodėl mano automobilio draudimas yra toks brangus?”

Atsakymas slypi supratime, kas įeina į draudimo kainą.

Vidutinis automobilio draudimas

Yra keletas veiksnių, kuriuos automobilių draudimo bendrovės naudoja, norėdami nuspręsti, kokią kainą ir draudimą gausite, ieškodami pigaus draudimo. Bendrovė paprastai apsvarstys keletą dalykų, įskaitant:

  • Vairavimo įrašas;
  • Kaip dažnai naudojate savo automobilį;
  • Ar turite garažą ar jūsų automobilis bus parkuojamas kitur;
  • Amžius;
  • Miestas;
  • Kokį automobilį vairuojate;
  • Jūsų kredito balas;

Peržiūrėkite savo draudimo kainas kas šešis mėnesius

Yra labai didelė konkurencija tarp įmonių, taigi kainos gali nuolat kisti. Dažniausiai atsitinka taip, kad būdamas ilgalaikiu klientu, draudimo bendrovė palengva didina kainas, kai tuo tarpu, kitos gali mažinti. Svarbu stebėti kainų kaitą.

Dairykitės nuolaidų

Yra mažai žinomų paslapčių apie draudimo įmones ir kaip gauti pigesnį draudimą. Pavyzdžiui, gali pasiteirauti savo draudimo agento, ar įmonė nesuteikia papildomų nuolaidų, jeigu buvote karininkas ar kitas valstybės tarnautojas. O galbūt jūsų šeimos narys yra susijęs su okupacija. Patarimas: jeigu ieškote geresnės draudimo kainos, pasidalinkite tai su draugais ir šeima, galbūt jie turės kokių patarimų, kaip gauti pigesnį draudimą.

Naudokitės kainų palyginimo svetainėmis

Internete galima rasti svetainių, kurios lengvai lygina draudimo kainas. Taip užtikrinsite, kad rasite geriausią kainą savo automobilio draudimui.

Pagerinkite savo vairavimo įgūdžius

Paprasčiausias būdas, kaip gauti pigiausią automobilio draudimą – būti atsargiam ir atsakingam vairuotojui. Tai ne tik paprasta, bet ir lengva. Svarbiausia, “nekolekcionuoti” baudų ir būti atidžiam kelyje. Draudimo įmonės atsižvelgia į tai, koks esate vairuotojas. Jeigu per pastaruosius metus padarėte daug pažeidimų kelyje, būsite pripažintas kaip nesaugus vairuotojas ir draudimas jums gali būti brangus.

Į draudimą įtraukite labiau patyrusį vairuotoją

Jeigu ką tik pradėjote vairuoti, jums draudimas gali būti labai brangus. Galite įtraukti antrą vairuotoją, kuris yra labiau patyręs ir neturi jokių nuobaudų. Taip galima išvengti didesnės draudimo kainos.

Geriausia už draudimą susimokėti iš karto

Galbūt ir teks pakloti nemenką sumą iš karto, tačiau tuo pat metu labai daug ir susitaupys. Mokant kas mėnesį, taikomi papildomi mokesčiai, kurie gali būti išvengiami, jeigu susimokėsite visą sumą iš karto.

VivaLife.lt